Vaše reakce a recenze

NOVINKA11.2.2016

ohýnek plápolá rybičky plavou :) Krása!


 

21.1.2016

Realizace obývacího pokoje s úložným prostorem - fotografie během montáže nábytku, interiér zatím není hotov.


10.1.2016

Realizace ložnice v rodinném domě.
Dodání veškerého nábytku, barevné řešení interiéru.


21.8.2015

Realizace obývacího pokoje s jídelnou.
Dodání nábytku, sedací soupravy, jídelního nábytku včerně návrhu barevného provedení.

28.7.2015

Ukázka místností při realizaci celého bytu.

 


 
13.7.2015

Se slečnou Anetou Z. jsme se domluvili na realizaci kancelářských prostor. Šlo okompletní vybavení kanceláří nábytkem, včetně židlí pracovních i konferenčních. Malba dle Našeho zadání byla rozkreslena v návrhu a popsána pro realizaci. Nábytek byl vybrán k dekoru dveří jak jsme chtěli. Daná investiční částka byla dodržena, všechny kanceláře jsou vybaveny dla Našich představ.
Byl dodržen termín dodání, nábytek je pevný a smontovaný z výroby, jsme velmi spokojení.

PA.

Profi Advisors / Pardubice
 
 
 
19.6.2015

Dobrý den,
zasílám Vám první fotky jak je to zatím hotové..
Moc děkujeme za návrh, vypadá to skvěle a holkám se to také líbí :)
S pozdravem,
Jiří / Hradec Králové

3* fotografie / 1* náhled na 3D vizualizace

14.5.2015

Dobrý den,
chci Vám poděkovat za překrásný návrh místností. Udělala jste to přesně podle mých představ. Jsem s Vašim návrhem opravdu moc spokojená. Jste šikovná. Jsem ráda, že jsem si Vás vybrala. Je pěkné vidět práci někoho, kdo k tomu má opravdu cit a dokáže někdy i nemožné.
S pozdravem, Z... Romana

21.4.2015

Dobrý den,
posílám fotografie synova pokoje. Pokoj se velmi prosvětlil, zvětšil a díky vestavné skříni a tedy i úložného prostoru se netvoří nepořádek. Těšíme se na další realizaci.
designér: Po dokončení této realizace nyní pro stejného klienta zařizujeme obývací pokoj spojený s jídelnou.
Böhmovi / Světlá nad Sázavou


1.4.2015

Velice děkujeme za profesionální návrhy relexačního pokoje a chodby, ve kterém byly zohledněny veškeré naše požadavky, dále pak za cenné odborné rady týkající se dodatečného vybavení a dekorace místnosti.
Následná realizace proběhla rychle, v předem domluveném termínu. Nábytek byl v pořádku dodán. S kvalitou nábytku jsme velmi spokojeni.
Pokud budeme v budoucnu zařizovat další část našeho rodinného domu, určitě využijeme služeb bytové designerky.
Jaroslava/ Plzeň
designér: během objednávky došlo ještě ke změně materiálů, jinak byl nábytek dodán tak jak byl navržen

21.3.2015

Vybavení kanceláře a dalších prostor v budově stavební firmy - toto je kancelář majitele se speciálním stolem realizovaným na míru. Ostatní nábytek přišel smontovaný vcelku. Fota během realizace.
(stavební firma)/ Hradec Králové Opatovice n/L

11.11.2014

Naše garosonka dostala v očích bytového designérka uplně jiné světlo. Jak rozložením interiéru, tak v barevnosti a prosvětlení.
Použitím velkého úložného prostoru a velmi jednoduchých barev budeme bydlet v mnohem větším bytě než doposud. Moc se těšíme na zhotovení a na vánoce v novém bytě!
Martina/ Hradec Králové

6.10.2014
Dobrý den,
děkujeme za vydařený i cenově přijatelný dětský/ studentský pokojíček. Pro Nás byla zkušenost přínosná a už na návrzích a jednání je poznat profesionalita designéra. Tolik možností a informací o dodavatelích bychom sami nemohli pochytit. Na pokojíček se těšíme, cenová nabídka byla sice trochu upravena než byl náš původní požadavek, ale jsme spokojeni i s touto změnou.
V příštím roce plánujeme obývací pokoj a víme kam se obrátíme.
Alena/ Jindřichův Hradec
2.9.2014
My jsme chtěli šatnu, za jistou cenu a pro jisté vyfocené předměty ( oblečení, boty, krabice, spacáky, stany apod.) v jisté cenové reliaci. Šatnu máme, cenová nabídka odpovídala objednávce a odečet za práci 3D vizualizace proběhla. Doporučujeme.
Milan / Náchod
29.8.2014
Děkujeme za službu online návrh interiérů, tato služba pro nás byla nová zkušenost o které jsme měli jisté pochybnosti. Ale návrhy i přidělený designér se nám věnovali a opravdu jsme docílili čeho jsme chtěli. Cena (pro nás beze slev v plné výši) za všechny poskytnuté služby byla velmi přijatelná. O realizaci budeme uvažovat :)
Markéta / Hradec Králové